Poradna

farskeho interier smPéče, kterou se zabývám, stojí na principech etikoterapie. Etikoterapie vychází z předpokladu, že tím, kdo může nejvíce ovlivnit průběh nemoci i léčby je sám pacient. Je jednou z alternativních metod přístupu k nemoci, která napomáhá při procesu uzdravování.

Uzdravení není pouhým přesunutím či potlačením příznaků choroby, ale veskrze aktivní snahou nemocného o změny a růst na úrovni fyzické, duševní i duchovní.

Jde o nastoupení cesty od strachu k lásce, od úzce osobního vnímání života a zdraví k objevení a pochopení univerzálních zákonů uvnitř i kolem nás.

Je to obnovení dávné smlouvy člověka s přírodou, která si, na rozdíl od mnohých z nás, stále plní svůj díl.

Etikoterapie je zde nejen pro ty, kteří se nacházejí v osobně náročných životních situacích, ale je láskyplným průvodcem pro všechny, kteří si přejí uvést do souladu tělo i duši a chtějí začít vědomě pracovat na svém zdraví jiným způsobem než dosud.

Vycházím z toho, že v  přírodě a tedy i vesmírném řádu není nic neměnné. Předpokladem života je pohyb-vše se rodí, zraje i umírá, aby bylo  transformováno do opětovného zrození a růstu.

Nabízím:

celostní přístup k hledání a objasňování příčin potíží

řešení krizí v partnerských a pracovních vztazích

poradenství v náročných životních situacích

osobní vedení  relaxačních technik a meditativní imaginace, které jsou sestaveny dle individuálních potřeb

odborné poradenství rodičům tzv. "problémových dětí"

hledání cesty z chronických zdravotních potíží

podpora při práci na seberozvoji (osobní koučování - life coaching)

gemmoterapie - léčba výtažky z pupenů rostlin

 

Supervize v oblasti klinické psychologické diagnostiky (oblast psychiatrie - diferenciální diagnostika duševních poruch, neuropsychologie).

farskeho vstup smVhodné pro studenty i kolegy, kteří mají zájem diskutovat či objektivizovat své praktické psychologické závěry a zkušenosti.